Diákmunka - Szoftvertesztelő gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 11. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Általános munkarend
  • Módszertan és szoftverek

    • Scrum
    • Agilis
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

Röviden a projektről:
A my DMG MORI a DMG MORI ügyfelei számára az elsődleges elektronikus felület a kapcsolattartásra a gyártási megoldásokkal kapcsolatos valamennyi kérdésben. Mindenre kiterjedő szolgáltatási élményt, valamint személyre szabott információs és asszisztensi funkciókat biztosít. A gépi adatokból származó ajánlások révén a my DMG MORI lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy további technológiai hozzáadott értéket teremtsenek és ezáltal versenyelőnyre tegyenek szert.

A DMG MORI szerviz-szakértőivel való 24/7 kommunikációs lehetőségeket is magában foglaló my DMG MORI teljes körű digitális folyamatot kínál az ajánlatok bekérésére és elfogadására. A továbbfejlesztett pótalkatrész keresés és -rendelés, valamint az e-kereskedelmi képességek kombinációja átfogó digitális élményt biztosít.

A munkanapokat a következő feladatokkal töltenéd:
•Teszt környezet kialakítása és karbantartása
•Manuális tesztek futtatása
•Manuális tesztesetek készítése
•Szoftver funkciók tesztelése önállóan
•Hibajegyek felvétele és tesztelése
•Érdeklődés és affinitás esetén automata tesztesetek írása
•Részvétel a scrum meetingeken

Elvárások:

A leendő csapatvezetőd szerint az alábbi skillekre és/vagy tapasztalatokra lesz szükséged a munkavégzés során:
•Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (informatikai / villamosmérnöki vagy hasonló szakon)
•Logikus, analitikus gondolkodásmód
•Proaktív és problémamegoldó hozzáállás
•Tanulni, fejlődni akarás
•Aktív és kommunikációképes angol nyelvtudás, német nyelv előny
•Előny, ha rendelkezel szoftvertesztelési tapasztalattal
•Strukturált, önálló, agilis munkavégzés
•Kommunikatív, megbízható, proaktív, csapatjátékos jellem

Amit kínálunk:

Cserébe tőlünk ezekre számíthatsz:
•1 körös kiválasztási folyamat
•Velünk hosszú távra tervezhetsz (diák éveid után, főállásban folytathatod a karriered)
•Senior kollégáink mentorálásával bővítheted tudásodat

Az elvárt teljesítményhez minden szükséges támogatást megadunk:
•Csapatépítő programok és céges rendezvények
•Nagy hangsúlyt fektetünk az újonnan érkező kollégák gördülékeny beilleszkedésére
•Céges foci & jóga
•Támogatjuk a munkatársaink proaktív szabadidős ötleteit (pl. Board Game Club)
•Roller és biciklitároló
•PlayStation 5
•Csocsó

Bérezés:
2800 Ft/óra

Egyéb információ

A DMG MORI HEITEC Digital Kft. a HEITEC Hungary Kft. és a piacvezető DMG MORI szerszámgépgyártó közös együttműködéséből alakult 2020. áprilisában, és a HEITEC Hungary Kft.-vel közös cégcsoportot alkot. Az elmúlt két évben 40 főről 150 főre növekedtünk, de itt nem szeretnénk megállni, továbbra is bővítjük csapatainkat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.