Diákmunka - Szállodai autórendező

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest VII. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

Főbb feladatok, munkák:
Kocsirendezőként fő feladatod a vendégek fogadása, üdvözlése, csomagjaik kezelése, az autóforgalom és parkolás irányítása.
Az elsődleges cél a vendégekben pozitív benyomás keltése a szállodába érkezéskor és távozáskor, ezáltal a vendég elégedettség javítása.
•Üdvözlöd a vendégeket, bekíséred a szállodába őket.
•Útbaigazítod és tájékoztatod a vendégeket a szállodai szolgáltatásokkal és helyi látnivalókkal kapcsolatban.
•Segítséget nyújtasz a csomagok kirakodásában és behordásában érkezéskor, valamint kihordásában és berakodásában távozáskor.
•Segíted a vendégeket a parkolóba való be- és kihajtásban, igény szerint segíted a vendégek kérésére az autójuk parkolását a közlekedési szabályok betartása mellett.
•Mosolyt csalsz a Vendégek arcára.

Elvárások:

Az álláshoz tartozó elvárások:
•Figyelmes vagy, pontosan és körültekintően végzed a munkádat;
•Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni.
•Kielégítő szinten kommunikálsz angolul;
•Elkötelezett vagy a magas szintű ügyfélkezelés iránt;
•B típusú jogosítványod van;
•Heti min. 3 munkanap on tudsz dolgozni.

Amit kínálunk:

•Élénk munkakörnyezet egy gyönyörű luxus szállodában;
•Hosszú távú munkalehetőség egy fiatal, ambíciókkal rendelkező csapatban, ahol számít a véleményed;
•Ingyenes személyzeti étkezés, kávé, ásványvíz;
•Béren kívüli juttatások (korlátlan konditerem és wellness használat, 15% italkedvezmény)
Bérezés:
2200 Ft/óra

Egyéb információ

Budapest belvárosában elhelyezkedő 5 csillagos apartmanszállodába keresünk kocsirendező kollégát.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.