Diákmunka - RENDSZERGAZDA GYAKORNOK

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • VMWARE HÁLÓZATI ISMERETEK
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

MI LENNE A FELADATOD?
- a cég Microsoft alapú informatikai rendszerének üzemeltetése
- számítógépek karbantartása (hardveresen és szoftveresen is)
- tanfolyamok előkészítése, virtualizációs környezet konfigurálása / karbantartása (VirtualBox, VMware, Hyper-V)
- mentési, archiválási folyamatok kezelése
- felhasználók (távoli és személyes) támogatása
- tanfolyami adatlapok adminisztrációja
- senior rendszergazda munkájának támogatása

Elvárások:

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI ELVÁRÁSOKNAK:
- folyamatban lévő felsőfokú informatikai tanulmányok
- hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
- Microsoft termékek rendszergazdai szintű ismerete
- virtualizációs platformok ismerete (VirtualBox / VMware / HyperV)
- hálózati ismeretek
- problémamegoldó képesség
- felelősségteljes és kezdeményező személyiség
- segítőkész, udvarias és barátságos hozzáállás
- osztott figyelemre való képesség

Amit kínálunk:

AMIT BIZTOSÍTUNK SZÁMODRA:
- igényes és modern munkakörnyezet
- barátságos, családias hangulat
- korlátlan kávé, tea és forró csoki
- pihenőszoba (darts és csocsó)
- folyamatos szakmai képzések
- rendszeres csapatépítő programok
- könnyű megközelíthetőség (M3-as metró – Újpest városkapu vagy Gyöngyösi utca megálló)
Bérezés:
2000 Ft/ óra

Egyéb információ

A megjelölt pozícióba lelkes és megbízható munkatárs személyében keressük csapatunk új tagját. Ha szívesen dolgoznál igényes és modern munkakörnyezetben és szakmailag fejlődnél, valamint fontos számodra, hogy a munkádat megbecsüljék, akkor nálunk a helyed!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.