Diákmunka - Recepciós

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

-Érkezéskor és távozás előtt a teljes emelet ellenőrzése: mosdók, konyhák, irodatér tisztasága, tárgyalók berendezése, berendezések működőképessége. A bejárás (ellenőrzési lista előre egyeztetve) alatt bármilyen probléma felmerül a bérleményben, az Office Coordinátort értesíteni, a megfelelő karbantartást megkérni a hiba elhárítására. Aktuális telefonszám lista előre egyeztetve.
-Nagykonyha és Teakonyha feltöltése: tea, cukor, tej
-Nagykonyhai kávégépek töltöttségének rendszeres ellenőrzése – feltöltése (kávé, szűrt víz), ürítése (zacctartály)
-Parkoló használat ellenőrzése 10 órakor - a tapasztaltak összevetése a foglalásokkal
-Bejövő posta kezelése – átvétel a portán, címzettek kiértesítése, levelek átadása/elzárása
-Kimenő posta kezelése – postás jön, elviszi minden nap
-Bejövő DHL levelek/csomagok átvétele, elzárása, címzett e-mailes kiértesítése
-Kommunikáció a helyszínen dolgozó takarítóval
-Megrendelt termékek átvétele – megfelelő helyre elzárása
-Egyéb napi feladatok, az ügyfél kérésére

Elvárások:

-Angol nyelv ismerete szükséges
-heti minimum 20 óra vállalása, legalább 1 éven át.
-minimum másodéves
-bármilyen irodai munkatapasztalat
-MS Office magabiztos felhasználó
-együttműködő, kedves, segítőkész személyiség

Amit kínálunk:

Háttérből szakmai segítség folyamatosan adott, partnerünknek fizikai jelenlétre lesz szükség az irodában.
Bérezés:
1800 Ft/óra

Egyéb információ

Adminisztrátort keresünk modern irodaházba, akik akár azonnali kezdéssel heti 20 órában önállóan ellátna feladatokat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.