Diákmunka - Recepciós gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Szentendre

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

•Általános adminisztrációs feladatok
•Telefon felvétele, beérkező hívások fogadása, tovább irányítása, kezelése
•Be- és kimenő posta kezelése, beérkezett dokumentumok feldolgozása (bejövő posta nyilvántartása, postakönyv készítése)
•A cég központi e-mail címére érkezett levelek lekérdezése, továbbítása
•Számlákkal kapcsolatos ügyintézés
•Látogatók/vendégek fogadása, tájékoztatása, eligazítása
•Termek előkészítése megbeszélések esetén, utólagos rendberakása
•Szkennelési, dokumentációs feladatok

Elvárások:

•Aktív hallgatói jogviszony
•Erős felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
•Legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
•Heti 2-3 alkalom napi 4 órában, 09.00-13.00 között)

Amit kínálunk:

Előnyt jelent:
•Megbízhatóság, segítőkészség, csapatmunkára való képesség
•Jó problémamegoldó készség
•Nagyfokú precizitás, pontosság, határidők betartása
Bérezés:
1950 Ft/óra

Egyéb információ

Szentendrei irodába keresünk recepciós diákokat. A pozíció heti 2-3 délelőtti alkalom vállalását igényli helyszíni munkavégzéssel, ezért olyan jelentkezők jelentkezését várjuk, akik számára ez megoldható.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.