Diákmunka - Recepciós, asszisztens

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 11. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

- az irodai részleg munkájának segítése, esetenkeként helyettesítés a recepción.
- adatbázis kezelése, adminisztrációs feladatok, amerikai szoftverben való iktatás,
- postán illetve e-mail-ben érkező számlák szkennelése, pénzügyi szoftverbe való iktatása
- iratrendezés, egyéb adminisztrációs asszisztencia
- szerda vagy csütörtök fél nap a XI. kerületi kihelyezett irodában két kolléganő mellett, iratok rendszerezése, lefűzése

Elvárások:

- egyetemi/főiskolai hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
- magabiztosan kommunikálsz angolul írásban és szóban egyaránt,
- jól ismered és tudod használni az MS Office-t, Powerpoint-ot, Excel-t is,
- legyen jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed,
- hosszú távú munkalehetőség,
- legyél precíz, pontos, dinamikus személyiség, proaktív hozzáállással.

Amit kínálunk:

Munkaidő és egyéb információk:
Heti két nap napi 4-6 órában, ideálisan nem egymást követő napokon, tehát
kedd, csütörtök
vagy
hétfő szerda
A munkavégzés helye a XI. kerületi kihelyezett irodánkban lesz, de esetenként előfordulhat, hogy a 13. kerületi irodában kell dolgozni.

Bérezés:
1900 Ft/ óra

Egyéb információ

A Robertson Hungary 2001 óta tevékenykedik a magyar kereskedelmi ingatlanpiacon. Szakterületünk kiterjed az irodai, üzlethelyiség, befektetési és ipari ingatlanok területére. Szakértő csapatunk rendelkezésükre áll, ingatlan vétel, eladás és bérbeadás területein, megvalósulási tanulmányok, és értékbecslések készítésében.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.