Diákmunka - Pszichológiai kutatási alany

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 11. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

Ez egy 2 órás kommunikációs kísérlet
(Nincs EEG, de viselni kell a résztvevőknek magát az elektróda sapkát, szemmozgás követőt és mozgásérzékelőt. Ezek csak imitációnak kellenek, mérést nem végzünk velük így hajmosással sem jár a végén.) A feladat során egy másik személlyel fog számítógépes játékot játszani és kommunikációs feladatban részt venni.

Elvárások:

- 18-30 év közöttiek
- Nincs neurológiai eltérésük és nem szednek idegrendszerre ható gyógyszereket.
- Ép hallású és látású (kontaktlencsében részt lehet venni az első alkalmon, de szemüvegben nem. Korábbi műtét, szemtengelyferdülés, stb.
kizáró ok).
- Karok kezek mozgása nem akadályozott / sérült

Amit kínálunk:

Bérezés:
3500 Ft/alkalom

Egyéb információ

18 év feletti diákokat keresünk pszichológiai kutatási kísérletre.
Vállalható időpontok 1 alany 1 időpontra mehet az adott kísérleten:
04.19. péntek 12:00-14:00
04.22. hétfő 8:00-10:00
04.22. hétfő 12:30-14:30

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Egyéb tudomány

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.