Diákmunka - Pénzügyi gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

- Számlák, szerződések, egyéb dokumentumok kezelése, szkennelése, lefűzése
- Kimenő számlák kibocsátásában való részvétel
- Pénzügyi csapat támogatása egyéb adminisztrációs / irodai asszisztensi feladatokban
- Havi riporting támogatása

Elvárások:

- Utolsó éves felsőfokú tanulmányok – pénzügyi/számviteli/controlling terület előny
- heti 16-20 óra munkavégzés - rugalmasan beosztható /nyári szezonban akár 40 órára is van lehetőség/
- Magabiztos excel tudás
- Fiatal, dinamikus és lelkes személyiség, aki hajlandó új dolgokat tanulni
- Angol nyelv ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

- Bérezés: 2000 Ft/óra
- Kiváló lehetőség tapasztalatszerzésre egy dinamikusan növekvő FMCG cég pénzügyi / számviteli folyamataival kapcsolatban
- Szakmai gyakorlat leigazolása
- Rugalmas munkavégzés
- Kedvezményes termékvásárlás
- Munkába járás finanszírozása

A Carlsberg Hungary irodája Budaörs frekventált részén helyezkedik el, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető (BKV busz jár).
A pénzügyi és számviteli csapatunk adminisztratív tevékenységének folyamatos támogatására keresünk diákot.

A nyári szezon után is van lehetőség heti 16-20 órás munkavégzésre.
Bérezés:
2000 Ft/ óra

Egyéb információ

A Carlsberg Magyarország a CARLSBERG GROUP, a világ 4. legnagyobb sörgyártó vállalatának tagja. A Carlsberg Hungary 2004-ben alakult, olyan vonzó és nemzetközi sör- és cider-portfólióval, mint a piacvezető SOMERSBY cider és az 1664 BLANC frissítő búzasör vagy a fiatalos TUBORG, vagy a dán hagyományos Carlsberg, vagy a belga GRIMBERGEN.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.