Diákmunka - NYÁRI munka - Betanított fizikai feladatok

Állás részletei

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

PrePress terület
•Klisé újrafelhasználás növelése érdekében a visszatérő kliséket kell mosni/bontani, archiválni

Gépsor kiszolgálás
•könnyű fizikai munka ahol a szellemi rész is számít
•fő feladat az automatizált gépsor alapanyag bekészítése ( papírtekercsek végtelenítése, előkészítése )
•termelési adatok rögzítése vagy gép melletti minőségellenőrzés és adatrögzítés

Elvárások:

•Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
•Önállóság a munkavégzésben.
•Stressztűrő és monotonitástűrő képesség, terhelhetőség.
•Lelkiismeretes munkavégzés.

Amit kínálunk:

Munkarend: A diákra váltott 3 műszakban (délelőtt: 06-14, délután: 14-22, éjszaka: 22-06) van szükségünk 5-6 napos és folyamatos munkarendben.
Elképzelhető lesz 1 műszakos munkarend is.

Bónusz: heti 16 ledolgozott óra után +10% bér, heti ledolgozott 40 óra után +20% bér
•A diákoknak étkezési támogatást adunk azokon a napokon, amikor bent vannak a cégnél. A cégünknél lévő kantinban bankkártyájukkal tudnak fizetni. A havi étkezési támogatást a havi bérükkel kapják egy összegben, visszamenőleg. +1000 Ft/ ledolgozott munkanap bruttó bérrel
•Budapest belvárosából céges buszok segítik a diákok kijutását és visszajutását Budapest és Budaörs között
Bérezés:
2050-2480 Ft/óra + bónusz is !

Egyéb információ

Betanított fizikai munkára és a hozzá kapcsolódó adminisztrációra várjuk diákok jelentkezését, akik hosszútávon szeretnének dolgozni.
XXI. századi üzemi körülmények ( klimatizált munkahely, saját buszjáratokkal 20 percre Budapest központtól, melegkonyhai étterem, kávé és italautomaták, modern öltözők )

Béren felüli juttatásokkal:
+ minden ledolgozott munkanap 1000 Ft/nap étkezési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.