Diákmunka - Műszaki gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 3. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Feladatok:

Amiben mi számítunk Rád:
•A műszaki területeket támogató adminisztratív feladatok elvégzésében
•A műszaki menedzser munkájának támogatásában
•Több terület munkájába betekintést nyersz, mint műszaki ügyintézés, munkafelvétel, anyaggazdálkodás, de a kereskedelmi egység működésére is lesz rálátásod

Elvárások:

Tulajdonságok, amiket értékelünk benned:
•Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz műszaki menedzser, járműmérnök, gépészmérnök, vagy energetikai mérnök szakon.
•Középszintű angol nyelvtudásod szóban és írásban is aktív
•Magabiztosan használod az Excelt és az egyéb MS Office programokat
•Munkádat precízen végzed
•Valóban tanulni és fejlődni akarsz és ezért hajlandó vagy minden energiádat mozgósítani
•Legalább heti 20 órát tudsz vállalni, de örülünk, ha többet (a beosztást illetően rugalmasak vagyunk)
•Szeretsz bejárni, mert mi mind irodai munkavégzésben, egy csapatban dolgozunk

Amit kínálunk:

Miért jó velünk dolgozni?
•Egy nagyvállalat teljes aftersales működésére ráláthatsz, feladataid változatosak lesznek
•Elméleti tudásodat gyakorlati tudással egészítheted ki
•Itt tényleg hasznos tapasztalatot szerezhetsz, nem kávéfőzés lesz a feladatod
•Jó hangulatú csapatban dolgozhatsz, akik csapattagként tekintenek Rád
•Nekünk hosszú távon van Rád szükségünk és reméljük, hogy Te is így tervezel velünk, mert karrier tervvel várunk Téged

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.
Munkaidő: 08:00 – 16:30 óra között megegyezés alapján

Bérezés:
1700 Ft/ óra

Egyéb információ

Az óbudai Duna Autó Zrt. 24 autómárkát képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amely egyedülálló egész Európában. Márkaszalonjainkban, márkaszervizeinkben, és az autóvárosunkhoz tartozó egyéb szolgáltató egységeinkben több mint 300 szakember dolgozik. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan is a legsikeresebbek között vagyunk. 34 éves múlttal rendelkezünk, stabil, tőkeerős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

Műszaki csapatunk támogatására keressük lelkes gyakornokunkat, aki szívesen megismerkedne a Műszaki osztályunk több területével is.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.