Diákmunka - Műszaki előkészítő (épületgépész, vagy villamosmérnök)

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

FELADATOK:

• Műszaki támogatás nyújtása értékesítő kollégák, viszonteladó partnerek, szervízesek, tervezők, és kivitelezők felé
• Műszaki megoldások kidolgozása a jelenlegi műszaki tanácsadó és a projektértékesítő kollégákkal együttműködve
• Árajánlatok készítése vállalatirányítási rendszer támogatásával (SAP)
• Pre-sales és after-sales feladatok támogatása, projektek megvalósításában való részvétel
• Műszaki katalógusok, árlisták és dokumentumok ellenőrzése, aktualizálása

Elvárások:

ELVÁRÁSOK

•Épületgépész és/vagy villamosmérnöki tanulmányok
•Angol (esetleg német) nyelv készségszintű használata
•Számítástechnikai felhasználói ismeretek
•CAD ismeretek
•Heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk:

Bérezés:
1900 Ft/óra

Egyéb információ

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ GYAKORNOK, ELSŐSORBAN MEGÚJULÓ ENERGIÁK TERÜLETRE – NÉMET GYÁRTÓCÉG KÉPVISELETÉHEZ / BUDAÖRS

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.