Diákmunka - Minőségbiztosítási gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 23. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

- Belső auditok végrehajtásának a támogatása
- Külsős, belsős audit találatok ledolgozásának a lekövetése
- Kimutatások, prezentációk készítése a csoport számára (pl: döntés előkészítő anyagok összeállítása)
- Belső dokumentumok kiadásának az előkészítése (pl: formai megfelelőség ellenőrzése)
- Aktív részvétel a futó projektekben (pl: REX 2.0 adminisztrációs feladatok)

Elvárások:

- folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok műszaki területen (pl: - mérnök, menedzsment stb.)
- minimum heti 20 óra vállalása
- minimum még két aktív félév
- angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
- MS Office felhasználói szintű ismerete

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
- Megismerhetsz egy nemzetközi vállalatot és annak tevékenységét
- Rugalmas időbeosztásban a tanulmányaid mellett tudsz dolgozni
- Barátságos és támogató csapat vár rád
- Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
- Az itt szerzett tudásod garantáltan értékes lesz a munkaerőpiacon
- Extrák: céges konditerem, parkolási lehetőség, vállalati rendezvények, szakmai konferenciák, képzések

Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

Vár Téged a Knorr-Bremse HR csapata! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a CAF villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Amennyiben még tanulsz, de közben színesítenéd tudásod és tapasztalatod, itt a lehetőség számodra!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.