Diákmunka - Mikrobiológiai laboratóriumi gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest X. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

oRutin mikrobiológiai vizsgálatok, Termékvizsgálatok (sterilitás vizsgálat, csíraszám ellenőrzés, tisztaság vizsgálat, baktériumazonosítás), környezetmonitor minták vizsgálatához tartozó előkészítő és kiszolgáló feladatok.
oTáptalajfőzésben való aktív részvétel
oMosogatási feladatok, sterilizálásra váró eszközök csomagolása
oPrimer jegyzőkönyvek archiválása
oIndirekt raktárból fogyóeszköz feltöltés
oTáblázatok készítése, adatbevitelek

Elvárások:

oSzakirányú tanulmányokat folytatsz természettudomány, biológia, biomérnök, mikrobiológia, orvos területen.
oReleváns érdeklődéssel rendelkeznek
oÁltalános higiénés alapismeretek megléte
oCsapatban való munkavégzésre való alkalmasság fontos számunkra
oAktív, magabiztos számítógép felhasználói ismeretekkel rendelkezel (MS Office; LIMS ismerete előny)

Amit kínálunk:

Miért dolgozz nálunk?
oStabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalata, Budapesten, a X. kerületben a termelő kapacitásunk bővítése zajlik.
oElhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
oHiszünk a valós teljesítményen alapuló előmenetelben és a cégen belüli karrierlehetőségekben.
Bérezés:
2200 Ft/óra

Egyéb információ

Legyél Te is Mikrobiológiai laboratóriumi diákmunkás!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.