Diákmunka - Mérnök gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budakeszi

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

- helyszíni felmérés
- gépészeti, acélszerkezeti és csővezetéki hálózatok tervezési feladatai
- 2D-3D (Solid Works, AutoCad, Inventor), rajzolás

Elvárások:

- 2D-3D (Solid Works, AutoCad, Inventor) tervezőprogramokban szerzett tapasztalat,
- heti min. 16 óra vállalása

Előny: B kategóriás jogosítvány és gépkocsivezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

•Időtartam: folyamatos
•Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően

Hibrid munkavégzés is lehetséges.
Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

Mérnökiroda partnerünk részére keresünk azonnali kezdéssel 2 fő hallgatót (általános gépészmérnök, épületgépészmérnök, gépész technikus, gyártástechnológus, akár szakirány választás előtt is) felmérési és gépészeti, acélszerkezeti és csővezetéki hálózatok tervezési feladatainak elvégzésére.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.