Diákmunka - LABVIEW SZOFTVERTESZTELŐ GYAKORNOK

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 23. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • LABVIEW •MICROSOFT OFFICE •LABVIEW
  • Módszertan és szoftverek

    • •microsoft office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

EZEK LESZNEK A FELADATAID
•Tesztkörnyezet felállítása
•Teszt implementáció
•Tesztesetek végrehajtása teszt specifikáció alapján
•Teszteredmények kiértékelése es dokumentálása
•Hibák dokumentálása

Elvárások:

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ
•Informatikai vagy villamosmérnöki szakirányon folytatott felsőfokú tanulmányok (hallgatói jogviszony)
•Angol nyelvtudás
•Önálló, lendületes munkavégzésre való képesség
•Microsoft Office ismeretek
•LabVIEW programozási nyelvismeret
•Minimum heti 20 óra munkavégzés

Amit kínálunk:

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
•Megismerhetsz egy nemzetközi vállalatot és annak tevékenységét
•Átlátod majd egy 2000 fős szervezet felépítését
•Rugalmas időbeosztásban a tanulmányaid mellett tudsz dolgozni
•Barátságos és támogató csapat vár rád
•Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
•Az itt szerzett tudásod garantáltan értékes lesz a munkaerőpiacon
•Extrák: céges konditerem, parkolási lehetőség, vállalati rendezvények, szakmai konferenciák, képzések

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
•Tapasztalat szoftvertesztelésben

Bérezés:
2250 Ft/óra

Egyéb információ

A vasúti járművek fékvezérlő elektronikáját jelenleg szimulált környezetben tesztelik, amelynek egyik eleme a vasúti fékvezérlő adatainak gyűjtése, valamint szimulált adatok generálása. Ezt az adatgyűjtést és szimulációt egy tesztkörnyezet hajtja végre. A feladat a tesztkörnyezet komponenseinek tesztelése.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.