Diákmunka - Könyvelő Gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

Mire is gondolunk?
•Támogatnád könyvelő csapatunk munkáját legalább heti 20 órában
•Tapasztalatot szereznél a napi könyvelési feladatokban
•Segítenéd a riportok összeállítását
•Beletanulnál különböző iparágak számviteli sajátosságaiba
•Számolj velünk!

Elvárások:

•kizárólag pénzügy és számvitel szakos tanulmány (minimum 2 lezárt félév)
•szívesen használnád társalgási szintű angolod
•szereted azokat a feladatokat, amik precizitást, logikus gondolkodást és odafigyelést igényelnek.
•minimum heti 30 órában tudnak munkát vállalni.

Örülünk, ha…
•jóban vagy az Excellel
•kipróbáltad már magad hasonló területen.

Amit kínálunk:

Milyenek vagyunk?
•Ügyelünk arra, hogy élvezd is, amit csinálsz
•Belső programjainkkal támogatjuk a beilleszkedésed, szakmai és személyes fejlődésed
•Figyelembe vesszük, hogy tanulás mellett dolgozol
•Hosszú távra tervezünk veled – a nálunk eltöltött idő és a teljesítményed függvényében az órabéred is emelkedik
•Szeretjük a szakmánkat!

Egyéb Juttatások:
•céges laptop, mobil
•gyümölcsnap, ingyen meleg italok, kávé
•dolgozói kedvezmények, rengeteg közösségi esemény (saját Party Divízió, túracsoport, csapatsportok támogatással, stb…)

Bérezés:
1950 Ft/ óra (kezdő bér)

Egyéb információ

Keressük azt a lelkes csapattagunkat, aki egy támogató közösségben szeretné elméleti és gyakorlati tudását bővíteni, és akinek fontos, hogy egy olyan vállalatnál indítsa karrierjét, amely szakmai körökben és az ügyfelek által egyaránt elismert.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.