Diákmunka - Irodai feladatok (back office)

Állás részletei

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XI. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

1)Munkavezetőkkel:
-Matricák nyomtatása, liftre liftaknába lift mellé stb…Cil tábla készítése
- Alkatrészek, szerszámok, eszközök, tervek helyszínre kivitele (céges kulcsos autóval)
-Adminisztratív feladaok elátáse a művezetők kérésének megfelelően
-Felvonókönyv ki és beszállítás
-Elkészített átadási dokumentáció ügyfélnek kiszállítása

2)Back Office:
-Dokumentmok kezelése Nyomtatás Lefűzés Scannelés
-Szerelési mappa készítése
-Standard e-mailek megküldése az ügyfelek részére
-Marton bejelentők, tanúsítvány készítés, (ÉMI, TÜV SÜD)
-SAP-ban adminisztratív tömeges feladatok elvégzése

Elvárások:

- MS office használat és számítógépes ismeretek
- B kat. jogosítvány
- minimum 6 hónap vállalása heti minimum 20 órában
- műszaki tanulmányok/szemlélet előnyt jelent

Amit kínálunk:

Bérezés:
1800 Ft/óra

Egyéb információ

Irodai adminisztrációra keresünk diákokat azonnali kezdéssel.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.