Diákmunka - Ipari berendezések értékesítése / vevői/gyártói kapcsolattartás

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XXI. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

Főbb feladatok:
- az általunk képviselt gyártók termékeinek értékesítése Magyarország területén, kapcsolattartás ügyfeleinkkel és új ügyfelek felkutatása
- szaktanácsadás
- piackutatás
- ügyfélelégedettség fenntartása és fejlesztése

Elvárások:

Amit kérünk:
- jó kommunikációs készség
- kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás (ha döcög, majd belejössz! :)
- önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés (természetesen betanítás után)
- műszaki végzettség, vagy komoly affinitás
- számítógép felhasználói szintű ismerete
- B kategóriájú jogosítvány
- légy nyitott az új tudásra

Utolsó éves diákok jelentkezését várjuk, iskola végezte után főállású lehetőséget biztosítunk!

Előnyök:
- értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

- nyílt, korrekt kommunikáció
- szakmai képzések cégen belül és külföldi partnereknél egyaránt
- teljesítményarányos bérezés és korrekt elszámolás
- fejlődési lehetőség
- eredményorientált értékelési szempontok

- munkaidő: heti akár 3-5 nap (8-17 óráig)
Bérezés:
2200 Ft/óra

Egyéb információ

Tevékenységünk: főleg német (1 spanyol) piacvezető gépgyártó (szivattyúk, labor-, és ipari őrlőgépek) magyarországi kizárólagos képviselete, gép-, és alkatrész kereskedelem és szerviz.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.