Diákmunka - Ipari automatizálási műszaki támogató gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Feladatok:

•Új automatizálási szoftver termékek áttekintése, téma kiválasztás
•Kiválasztott téma szakirodalmának áttekintése
•Szakmai felkészülés műszaki támogatásra: szakmai tudás felvétele, egyéni pilot/demó projekt megvalósítása
•Szakmai anyagok rendszerezése: tréning lehetőségek, licencmegoldások, műszaki dokumentációt, szakmai kapcsolatok összegyűjtése
•Sales/végfelhasználói képzési csomag össze állítása: bemutató szkriptek, prezentáció, demó anyag előállítása és bemutatása

Elvárások:

•Villamosmérnök BSC/MSC tanulmányokat folytatsz Energetika vagy Automatika szakirányon
•Aktív angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban)
•Motivált, újdonságokra nyitott, tanulékony és önálló vagy
•Érdekel az energiaelosztás és az épületautomatizálás területe
•Heti 20 óra vállalása, rugalmas beosztásban

Amit kínálunk:

Ami kínálni tudunk:
•2100 Ft/óra
•Home office munkalehetőség az irodai munka mellett
•Céges laptopot biztosítunk
•Szakmai előmenetel
Bérezés:
2100 Ft/óra

Egyéb információ

Tudtad, hogy a Schneider Electricet választották meg 2021-ben a világ legfenntarthatóbb cégének? És azt tudtad, hogy a Váci úton lévő irodaházunkban még az esővizet is gyűjtjük?
Digitális energia- és automatizálási megoldások biztosításával foglalkozunk a hatékonyság és a fenntarthatóság érdekében. A világ vezető energiaelosztási technológiáit, valós idejű automatizálást, szoftvereket és szolgáltatásokat integrált megoldásokká egyesítjük az otthonokban, épületekben, adatközpontokban, infrastruktúrákban és az iparban.
Építsd a karrieredet és fejlődj velünk együtt a Schneidernél!

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.