Diákmunka - HR Gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Újhartyán

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

• Részvétel az onboarding folyamatokban
• Adminisztratív feladatok (lefűzés, szkennelés, személyes adatok kezelése)
• Dokumentációk rendezése, nyilvántartáskezelés
• Részvétel HR-es projektekben, rendezvény és egyéb események szervezésében

Elvárások:

•HR tanulmányok
•A hétfői napon vállalása kiemelten fontos!
•Talpraesett, motivált, szorgalmas
•Heti minimum 2 nap, vagy napi 4-6 óra munkavállalása a tanulmányai mellett

Előny, ha a gyakornok angol nyelvtudással rendelkezik, ha esetleg fordítani kell.

Amit kínálunk:

Kijutni autóval tudnak, mert nincs tömegközlekedés és nincsen céges buszjárat sem, ami az irodai munkarendhez igazodna.
Ha valaki autóval ki tud járni akkor azt támogatják nettó 15 Ft/km + bruttó 24 Ft/km (a bruttó összeg napi 120 km-ig jár) hozzájárulással
Bérezés:
1800 Ft/óra

Egyéb információ

HR gyakornokot keresünk újhartyáni irodába.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi gyakornok

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.