Diákmunka - Hegesztési tervellenőr gyakornok (gépész tanulmányokkal)

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Szentendre

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

•Közreműködés hegesztési folyamatokkal, szerkezetekkel és nyomástartó edényekkel kapcsolatos műszaki tervezési folyamatok ellenőrzésében
•Hegesztők, hegesztési technológiák vizsgálatának támogatása
•Üzemalkalmassági auditok során képződő dokumentációval kapcsolatos adminisztratív és tervellenőri feladatok elvégzése
•Műszaki dokumentációk készítése
•Hegesztési és nyomástartási szakértők munkájának támogatása
•Kapcsolattartás társosztályokkal, kollégákkal.

Elvárások:

Heti 20-30 óra (érdeklődés esetén lehet több, rugalmasan kezelhető)

•Gépészmérnöki tanulmányok (végzősök jelentkezését is szívesen fogadjuk)
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
•Középszintű angol nyelvtudás
•Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

Előnyt jelent:
•B kategóriás jogosítvány
•Tervezési, ellenőrzési vagy kapcsolódó területen szerzett tapasztalat.
Bérezés:
2200 Ft/óra

Egyéb információ

Az ÉMI-TÜV SÜD Kft. Magyarország egyik piacvezető tanúsító cége, amely immár több mint 25 éve nyújt magas színvonalú megoldásokat a vizsgálat, ellenőrzés, auditálás, tanúsítás területén.
Cégünk olyan lelkes gyakornokot keres, aki szívesen tanul új dolgokat, gyorsan és hatékonyan képes elsajátítani új technológiákat és képes átadni a tudást mások számára. Gyakornokként lehetőséged nyílik az online terület több szegmensét is megismerni, nemzetközi szoftvereket és eszközöket használhatsz és részt vehetsz a nemzetközi csapat munkájában. Nyitottak vagyunk az új ötletekre, kreatív megoldásokra így biztosan lehetőséged lesz saját kisebb projektek menedzselésére, tapasztalatod gyarapítására.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.