Diákmunka - GYÁRTÁSTERVEZŐ LOGISZTIKUS GYAKORNOK

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 23. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

EZEK LESZNEK A FELADATAID:
- A gyártástervező logisztikai csapat támogatása
- Dokumentáció készítése a folyamatokról a rendelések kezelésétől a kiszállításig
- Lekérdezések, kimutatások, elemzések készítése SAP rendszerben

Elvárások:

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ:
- Logisztikai vagy gazdasági tanulmányok
- Hosszú távú tervek, minimum 1 év, heti minimum 20 óra vállalása
- Analitikus gondolkodásmód (tudj rendszerben gondolkodni)
- Precizitás, megbízhatóság, igényes munkára törekvés
- MS Office felhasználói szintű ismerete (különösen Excel-használat)
- Rugalmasság, proaktivitás, jó kommunikációs és együttműködési készség

Amit kínálunk:

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
- Teljes körű betekintést nyerhetsz a csoportot érintő rendelések kezelésétől egészen a kiszállításig
- Megismerheted az SAP rendszert, annak tranzakcióit, munkafolyamatait és tágabb összefüggéseit
- Megismerhetsz egy nemzetközi vállalatot és annak tevékenységét
- Rugalmas időbeosztásban a tanulmányaid mellett tudsz dolgozni
- Barátságos és támogató csapat vár rád
- Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
- Az itt szerzett tudásod garantáltan értékes lesz a munkaerőpiacon

Extrák: céges konditerem, parkolási lehetőség, vállalati rendezvények, szakmai konferenciák, képzések

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
- Angol vagy német nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
Bérezés:
1900 Ft/óra

Egyéb információ

Vár Téged a Knorr-Bremse csapata! Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, úgy itt a lehetőség számodra! Most gyártástervező logisztikai csapatunk keres gyakornokot, egy olyan lelkes és motivált hallgató személyében, aki precíz és megbízható, valamint akit vonz a logisztika világa! Ne habozz és jelentkezz még ma!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.