Diákmunka - Gyártási minőségmérnök gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 10. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:
• Gyártási kieső termékek analízisében, válogatásokban való aktív részvételben
• Minőségügyi zárolások támogatásában
• Rendszeres kötelező ESD mérések elvégzésében gyártó területen
• Kiszállítási engedélyezési folyamat napi szintű támogatásában (AOI képek
ellenőrzésében)
• Központi labor vizsgálati igények készítése és szervezésében
• Mélyanalízis feladatok támogatása, mérések önálló végzése

Elvárások:

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:
• Műszaki tanulmányokat folytatsz
• Jól beszéled az angol nyelvet
• Ismered a Microsoft Officet
• Érdekelnek a gyártási folyamatok, a minőségügy
• Szeretnél termékanalízis és méréstechnikai tapasztalatot szerezni
• Legalább heti 3 napot tudsz vállalni

Amit kínálunk:

AMIÉRT MEGÉRI NÁLUNK DOLGOZNI:
• A legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb
szakemberek
• Fiatalos vállalati kultúra
• Mentori rendszer
• Egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv
• Multinacionális környezet
Bérezés:
2310 Ft/óra

Egyéb információ

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata , Magyarországon
hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai
központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van
jelen és a bérelt munkaerővel együtt közel nyolcezer munkavállalót
foglalkoztat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.