Diákmunka - Folyamatmérnök gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XXIII. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

•Gyártást támogató dokumentációk létrehozása
•Munkautasítások készítése
•Gyártási folyamatok és normaidők validálása
•Layout tervezés és rajzolás
•Részvételt termelékenységet javító projektekben

Elvárások:

•Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok folytatása (gépészmérnöki)
•Heti min.20 óra vállalása
•Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
•Felhasználó szintű számítógépes ismeret
•Önálló, problémaorientált gondolkodásmód

Előny:
•angol vagy német nyelvtudás
•AutoCad/BricsCad program ismerete

Amit kínálunk:

Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

"Szerte a világon jelentősen hozzá akarunk járulni az emberek biztonságához a vasúton és a közúton egyaránt."
A Knorr-Bremse konszern müncheni székhelyével a vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártónak számít. Technológiai fejlődés meghatározóként a Knorr-Bremse több mint 110 éve mértékadónak számít a modern fékrendszerek fejlesztése, gyártása, forgalmazása és szervize területén.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.