Diákmunka - F&B Hostess

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 8. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

F&B Hostessként
•Vendégeket fogsz fogadni, asztalfoglalásokat kell regisztrálnod
•Segíteni fogod az F&B és a Front Office munkáját
•Szállodai és F&B szoftvereket fogsz használni

Elvárások:

•Nem riadsz vissza a mélyvíztől
•Szeretnél hazai és nemzetközi brandekkel dolgozni
•Csapatjátékos vagy, de egyedül is feltalálod magad
•Szívügyed a vendéglátás és a turizmus
•Legalább 30 órát tudsz vállalni

Amit kínálunk:

Amire számíthatsz
•Kellemes, 4*-os környezet és egy biztos munkahely
•Jó fej kollégák
•Fejlődési, tanulási és előrelépési lehetőség egy nemzetközi, folyamatosan fejlődő és növekvő szállodalánc révén
•Betekintést nyersz egy színvonalas, minőségi díjat és zöld szálloda díjat nyert szálloda mindennapi működésébe
Bérezés:
1750 Ft/ óra

Egyéb információ

A ma már több mint 30 szállodát üzemeltető CPI Hotels szállodacsoport a budapesti piacon jelenleg 3 szállodával képviselteti magát. A Mamaison Hotels & Residences égisze alatt két szállodával az Andrássy út közvetlen szomszédságban, míg a Courtyard by Marriott Budapest City Center szállodával a Blaha Lujza téren.
A Courtyard by Marriott Budapest City Center keresi új kollégáját F&B Hostess pozícióba

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.