Diákmunka - Épületgépész gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest IV. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

•Szeretnél komoly felelősséggel járó feladatokat végezni
•Eleged van a sok elméletből és gyakorlati dolgokkal is szeretnél végre foglalkozni
•Szeretnéd az épületgépész szakmát kereskedelmi oldalról is megismerni
•Excelmágus képességeidet fejleszteni akarod
•Egy jó ugródeszkára vágysz a munka világa felé.

Elvárások:

Olyan épületgépészetre fogékony munkatársat keresünk aki:
•Teljesíti az álláskeresés sablonkritériumait (munkájára igényes, tanulni vágyó, csapatmunkára fogékony stb.)
•Ismeri vagy meg akarja ismerni az AutoCAD szoftvert
•Beszél angolul
•Heti 20 órát munkára tud fordítani (ennek a beosztását teljes rugalmassággal kezeljük)
•Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik még legalább 1 évig.

Amit kínálunk:

•Szeretsz dartsozni
•Jó irodai hangulatra vágysz
•Nem zavar a zene munka közben
Bérezés:
1700-2000 Ft/óra

Egyéb információ

Az Uponor több mint 7 éve dolgozik együtt egyetemistákkal. Nagy hangsúlyt fektetünk a hozzánk érkező fiatalok mind szakmai mind soft skilljeinek a fejlesztésére. Büszkén mondhatjuk el, hogy minden nálunk „végzett” kolléga könnyen tudott később a szakmában teljes álláshoz jutni, vagy akár cégen belül elhelyezkedni.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.