Diákmunka - Építőmérnök gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 11. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

•Számítógépes tervezés
•Az ország egész területére kiterjedően utak tervezéséhez kapcsolódó csapadékvíz elvezetési létesítmények tervezése vezető tervező irányítása mellett

Elvárások:

Olyan hallgatót keresünk, aki az úttervezési feladatok során út és vízépítési területen jártas munkatársaink irányítása alatt a műszaki rajzolói és akár egyszerűbb tervezői feladatokat egyaránt el tudná látni.

Elvárások:
•Folyamatban lévő Építőmérnöki tanulmányok (min. BSc végzős)
•AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
•Tervezői gyakorlat
•Civil3D felhasználói szintű ismerete
•B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
•Önálló, precíz munkavégzés, igényesség

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye:
•1111 Budapest, Zentra u. 1.
Bérezés:
2000 Ft/ óra

Egyéb információ

A VIA FUTURA Kft. 2004-ben alakult alapvetően közlekedéstervezési feladatok elvégzésére. A cég kiemelt tevékenysége az egész ország területére kiterjedő generáltervezés, úttervezés.
•Cégünk alaptevékenysége a közlekedési hálózatok és közlekedési létesítmények részletes tervezése (tanulmány-, engedélyezési-, tender-, kiviteli- és megvalósulási tervek elkészítése). A részletes tervezési munkáinkhoz magas színvonalú szolgáltatásokat kapcsolunk (tervegyeztetés, kapcsolódó szaktervek elkészítése, koordinálása, engedélyeztetés, kommunikáció, tervezői művezetés).
•Tervező irodánk számítástechnikai, műszaki felszereltségének fejlesztése folyamatos. A tervek készítése teljeskörűen digitalizált, a felméréstől a tervezésen keresztül a dokumentálás utolsó fázisáig. Az iroda számítástechnikai felkészültsége kimagasló, mérnökeink az általános irodai programcsomagokon kívül speciális tervezőprogramokkal is dolgoznak. A számítástechnikai háttéren túl korszerű geodéziai eszközök segítik a méréseket, a helyszíni bejárást.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.