Diákmunka - Eladó/ barista munka benzinkúton

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Feladatok:

- kávé készítés
- pénztárkezelés

Elvárások:

- heti 2-3 nap vállalása,
- hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Napi 8 órás, délelőttös (06:00-tól 14:30-ig), illetve délutános (13:00-tól 20:30-ig) rugalmas munkavégzéssel. Lehet dolgozni akár heti néhány műszakban, hétvégén vagy akár délutánonként, megbeszélés szerint.
Bérezés:
1900 Ft/ óra

Egyéb információ

A budaörsi a Tesco hipermarketben lévő (2040 Budaörs, Kinizsi út 1-3.), Shell Café-ba keresünk barista munkakörbe diák-munkatársat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.