Diákmunka - DIREKTANYAG BESZERZÉSI GYAKORNOK

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 23. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

EZEK LESZNEK A FELADATAID
•Riportok, kimutatások, előrejelzés készítése, kiértékelése
•Prezentációk szerkesztése
•Beszállítókkal való egyeztetések/kapcsolattartás
•Egyéb beszerzést támogató feladatok elvégzése, adminisztráció

Elvárások:

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ
•Folyamatban lévő gazdasági tanulmányok
•Aktív, középfokú angol nyelvtudás
•Emelt szintű MS számítógépes ismeretek (Excel, Word, Powerpoint)
•Logikus gondolkodásmód, proaktív attitűd
•Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
•Kölcsönös bizalmon alapuló rugalmas munkaidőbeosztás, így a munka mellett tanulmányaidra is marad időd
•Home office lehetőség
•Könnyű megközelíthetőség tömegközlekedéssel és autóval egyaránt (ingyenes parkolással saját parkolónkban)
•Szakdolgozatod elkészítésében is szívesen segítünk
MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
•Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
•További legalább két féléves tanulói jogviszony
•Német nyelvtudás
Bérezés:
1900 Ft/óra

Egyéb információ

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Nálunk megismerheted a direktanyag beszerzés folyamatait és aktív, hasznos tagja lehetsz a csapatunknak!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.