Diákmunka - Biztonságtechnikai rendszerek tervezése

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest III. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Feladatok:

Amilyen feladatok várnak Rád:
• Audio-Video (AV) rendszerek tervezése:
- Képi megjelenítők, interaktív eszközök
- Hangosítás, mikrofonozás
- Kamera rendszerek, video kommunikációs megoldások
- Speciális bútorzatok, motoros mozgatású konzolok
- Speciális szoftverek, video portálok
- Vezérlő rendszerek, jeldisztribúciós eszközök

• Koncepció és pontos eszközök meghatározása
• AutoCAD rajzok előkészítése, szerkesztése
• Helyszínbejárás, alaprajzok és tervrajzok elkészítése, értelmezése, korrekciója
• Tervekhez tartozó dokumentációk készítése és kezelése
• Ügyfelekkel, gyártókkal kapcsolattartás
• Gyakornoki programban részvétel

Elvárások:

Várunk csapatunkba, amennyiben:
• Érdekel a modern technológia és van affinitásod az IT rendszerekhez
• Szeretsz és tudsz folyamatosan fejlődni
• Találkoztál már a tervező, szerkesztő programokkal (autocad, zwcad, office programok, stb.)
• Precízen dolgozol és kreatívan állsz a feladatokhoz
• Problémamegoldó hozzáállású vagy önálló munkavégzés esetén is

Amit kínálunk:

Amit kínálunk Neked :
• Nagyszabású, kiemelt projektekben való munkavégzés
• Fiatalos, jó hangulatú csapat
• Komplex, innovatív, jövőbe mutató technológiák megismerése és alkalmazása
• Önállóság, bizalom, valamint iskolával összeegyeztethetőség esetén lehetőség otthoni munkavégzésre
• Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés
• Sikeres gyakornoki együttműködés esetén lehetőség főállású pozíció betöltésére
• Több évre előre kialakított gyakornoki karrier program
• Rugalmas és kellemes munkahelyi körülmények, segítőkész, kreatív csapat
• Versenyképes jövedelem
• Notebook, mobiltelefon

Bérezés:
2100 Ft/óra

Egyéb információ

Fiatalos, lenületes, dinamikusan fejlődő mérnöki szolgáltatói csapatunkba keresünk Gyengeáramú rendszereket (AV, IT, biztonságtechnika) tervező mérnök gyakornokot.

Audio-video (AV) irányultságú területen tanuló diákok jelentkezését várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.