Diákmunka - Beszerzési gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XXIII. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

- Globális S2P beszerzési rendszer (SAP-Ariba) bevezetésének támogatása pl. tesztelés, adat ellenőrzés, adat feltöltés
- Jellemzően külföldi kollégákkal való egyeztetések/kapcsolattartás
- Riportok, kimutatások, előrejelzés készítése, kiértékelése
- Egyéb beszerzést támogató feladatok elvégzése, adminisztráció

Elvárások:

- Folyamatban lévő gazdasági tanulmányok
- Aktív, középfokú angol nyelvtudás
- Emelt szintű MS számítógépes ismeretek (Excel, Word, Powerpoint)
- Logikus gondolkodásmód, proaktív attitűd
- Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
- Kölcsönös bizalmon alapuló rugalmas munkaidőbeosztás, így a munka mellett tanulmányaidra is marad időd
- Home office lehetőség
- Könnyű megközelíthetőség tömegközlekedéssel és autóval egyaránt (ingyenes parkolással saját parkolónkban)
- Szakdolgozatod elkészítésében is szívesen segítünk

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
- További legalább két féléves tanulói jogviszony
- Német nyelvtudás
Bérezés:
1900 Ft/óra

Egyéb információ

Vár Téged a Knorr-Bremse csapata! Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, vagy netán a szakmai gyakorlati helyedet keresed, úgy itt a lehetőség számodra!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.