Diákmunka - AV Mérnök Gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Ilyen feladatokban vehetsz részt:
•Intelligens tárgyalótermek tervezése
•Audio-video- és vezérlő-rendszerek tervezése, konfigurációja, tesztelése
•Irodai vetítéstechnika tervezése, installáció támogatása
•Rendszerrajzok, műszaki tervek készítése
•Új technológiák, megoldások megismerése/tesztelése
•Vezérlőrendszerek programozása, UX design
•Gyártó partnereinkkel való kapcsolattartás e-mailben és telefonon (magyarul és angolul is)

Elvárások:

Téged keresünk, ha:
•Műszaki tanulmányokat folytatsz
•Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel és még minimum 3 félévet tanulni fogsz
•Heti min. 20 órában tudsz velünk együtt dolgozni
•Jól kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt
•Jártas vagy az Office programok használatában
•Precíz munkavégzés, agilis hozzáállás jellemez
•Kreatívan állsz a feladatokhoz és nem félsz megosztani az ötleteidet sem

Amit kínálunk:

Amit kínálunk Neked:
•Rugalmas munkavégzés
•Versenyképes gyakornoki fizetés diákszövetkezeten keresztül
•Hosszútávú munkalehetőség, kölcsönös elégedettség esetén diplomaszerzést követően akár főállásban is
•Szakmailag és emberileg is kiemelkedő csapat
•Közös rendezvények (társas, karácsonyi buli, sportnap, bográcsozás stb…)
•Széleskörű szakmai tapasztalatszerzés
•Fejlődés támogatása, mentorálás
•Modern irodai környezet

Munkavégzés helye:
Irodánk Budapesten, a 13. kerületben található.
Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

Audio Vizuális Mérnök gyakornok
Lelkesedsz az AV szakmáért, netán már most is te segítesz, ha buli vagy rendezvény van, hogy működjön a technika? Szeretnél mentor felügyelete mellett tanulni, és éles projektekben is kipróbálni magad? Nekünk az AV a szenvedélyünk, így váltunk a magyar videokonferencia és professzionális AV integráció piacvezető cégévé. Lehetőséget kínálunk számodra, hogy a szakma legjobbjaival dolgozz együtt egy elkötelezett és lelkes csapatban.

Rólunk bővebben:

Hogyan képzeld el a munkát nálunk?
A mérnök csapat projekteken és műszaki hibaelhárításokon dolgozik. Ők végzik a műszaki tervezést, majd a projektek előkészítését, az AV rendszerek mérnöki kivitelezését a legnagyobb irodaházakban, eszközök konfigurálását és a vezérlőrendszerek programozását. A gyakornok munkanapja a mérnökök támogatásával telik az irodában, illetve telepítés/élesztés/hibajavítás esetén ügyfeleinknél.
Korszerű technológiák, nagy kihívások, fejlődő cég, profi szakemberek, és ami ugyanilyen fontos: jó fej csapat, vidám és gondoskodó légkör vár rád nálunk, színvonalas irodai környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.