Diákmunka - Analitikai labor gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest X. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

oAlapanyagok Gyógyszerkönyv szerinti vizsgálata
oGyártásközi és késztermékek analitikai vizsgálata
oMérőműszerek kezelése, eredmények számolása, rögzítése
oDokumentálás- primer dokumentumok megírása, számítógépes dokumentumok elkészítése
oLaboratórium rendjének biztosítása,
oAsszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

oTanulmányaidat tekintve: vegyész, vegyipari vagy környezetvédelmi technikusi-, vegyész vagy vegyészmérnök egyetemei képzés
oMinimum 20 óra vállalása a héten
oSzerves és szervetlen kémia ismerettel rendelkezel
oCsapatban és egyénileg is szeretsz dolgozni
oSzámítógépes alapismeretekkel rendelkezel (MS szoftverek felhasználói szintű ismerete)

Amit kínálunk:

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?
•Mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat
•Fiatalos, vidám és jókedvű csapat vár téged
•Olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon
•Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban
•Az ebédidő a munkaidő része

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:
•Fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál
•Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal
•Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra.
Bérezés:
2200 Ft/óra

Egyéb információ

Szeretnél Magyarország Nr.1 állati-vakcinagyártó cégénél dolgozni?

A Ceva-Phylaxia Zrt. évszázados múltra tekint vissza az állatgyógyászat területén és globális szinten az iparág egyik stabil, meghatározó szereplője. Nemzetközi cégcsoportunk legnagyobb telephelye itt Budapesten található, ahova most létszámbővülés miatt új munkatársakat keresünk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.