Diákmunka - AI trainee

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 3. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • PYTHON C++ MACHINE LEARNING
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

Mi lesz a feladatod?
•AI alapú megoldások kutatása építészeti modellezési környezetben, és a fejlesztési folyamataink kapcsán.
•AI modellek fejlesztése 5-10 fős csapatban, szoros együttműködés a terméktervező és minőségbiztosításért felelős mérnökökkel.
•Felhasználói értéket teremtő funkcionalitások tervezése, implementálása és ellenőrzése nagy fokú önállóság mellett.
•Egyedi feladatok kreatív megoldása.

Elvárások:

Örömmel várjuk a jelentkezésed, ha:
•Rendelkezel aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal még legalább 2 félévig.
•Hetente legalább 25 munkaórát tudsz vállalni, és hosszú távra (legalább egy év) tervezel.
•Ismered a Python és C++ programozási nyelvet és kész vagy még tovább fejlődni.
•Érdeklődsz a legújabb AI technológiák iránt.
•Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol.
•Középszinten beszélsz angolul.
•Anyanyelvi szinten beszélsz magyarul.

Külön öröm számunkra, ha:
•Van tapasztalatod machine learning könyvtárak használatával (pl. TensorFlow, PyTorch).
•Használtál már nagy nyelvi modelleket.

Amit kínálunk:

Miért érdemes nálunk dolgozni?
•Valós szakmai kihívást jelentő, a felhasználókat közvetlenül érintő feladatokat oldhatsz meg.
•Segítőkész, magas szakmai színvonalat képviselő kollégákkal dolgozhatsz együtt.
•Folyamatosan fejlesztheted a szakmai tudásodat.
•Tág keretek között magad oszthatod be a munkaidődet.
•Lehetőséget nyújtunk hybrid munkavégzésre.
•Otthagyhatod a kéznyomod a szakma által is elismert, innovatív terméken.
•Meseszép Duna-parti, ősfákkal tarkított, parkos környezetben találod magad.
•Modern, inspiráló és esztétikus irodaparkban dolgozhatsz.

Koronavírus tájékoztató:
A koronavírus korlátozások feloldása miatt bevezésre került a Next Normal hybrid munkavégzési lehetőség. Ennek keretében lehetőséget nyújtunk munkatársainknak, hogyha egészségük és idejük engedi az irodában végezzék munkájukat, ennek helyszíne a Graphisoft SE budapesti irodája. A koronavírus miatt kialakult helyzet azonban bebizonyította, hogy a hatékony munkavégézésnek nem feltétele az irodai jelenlét, így továbbra is támogatjuk a home office munkavégzést, amennyiben munkatársaink ezt igénylik. Ebből kifolyólag a kiválasztási folyamat egyes köreit online tartjuk.
Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 40 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét!
Bérezés:
2185 Ft/ óra

Egyéb információ

A Graphisoft egy világszerte elismert, magyar alapítású szoftverfejlesztő cég. Fő termékünk az Archicad 3D-s építészeti tervezőszoftver világszerte alapjaiban változtatta meg az építészek tervezési és együttműködési szokásait. Az általunk fejlesztett megoldást több, mint 100 országban 200 ezernél is több építész használja nap mint nap. Célunk, hogy a virtuális épületmodell segítségével élvezetesebbé és hatékonyabbá tegyük az építészeti tervezési és kivitelezési folyamatot.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.