Diákmunka - Adminisztratív munkatárs ( azonnali kezdéssel-07.31-ig)

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 23. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

Komplett beszerzési folyamatok háttértámogatása adminisztrációs vonalon, az alábbi feladatokkal:

- Bejövő számlák ellenőrzése, azok megrendelésekkel, szállítólevelekkel, munkalapokkal való iktatása, komplett dokumentum csomag összeállítása fizetésre a pénzügy számára
- Számla előkönyvelés, rögzítés
- Számla, szállítólevél szkennelés
- Nyitott megrendelések napi szintű követése(elemzése), ahol szükséges számlát bekérni, azt jelezni a beszerzés felé
- Számlák eljuttatása a pénzügyi osztályra a lehető legrövidebb időn belül

Elvárások:

- Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok,
- Magabiztos számítógép ismeret ( Word és különösen Excel ismerete)
- A feladat vállalása 2024.07.31-ig ,

Amit kínálunk:

Munkaidő : Napi 4-8 óra.
Bérezés:
2200 Ft/ óra

Egyéb információ

XXIII. kerületi partnerünk részére keresünk teljes vagy részmunkaidős munkatársat,

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.