Diagnosztikai mérnök

  • Cég neve

    MÁV KFV Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Péceli u. 2.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalkozás által üzemeltetett mérő- és diagnosztikai rendszerek üzemeltetetésében, karbantartásában, fejlesztésében közreműködés, új rendszer esetében annak specifikálása, beszerzésében, tesztelésében való közreműködés;
  • Mérési szolgáltatásokkal, illetve mérőrendszerek karbantartásával, fejlesztésével kapcsolatos adminisztratív támogatás (szerződések, ajánlatok, megrendelések kezelése);
  • Kézi, ill. mérővonatokon történő síndiagnosztikai mérésekben való közreműködés;
  • Mérési programok szervezésében, végrehajtásában és a mérésben résztvevő munkacsoportok tevékenységének koordinálásában való részvétel;
  • Irodába beérkező mérési adatok feldolgozása, elemzése és átadása a megrendelők részére.

Elvárások

  • Építőmérnöki, infrastruktúra-építőmérnöki vagy egyéb mérnöki végzettség;
  • Microsoft Excel minimum középszintű ismerete;
  • Jó kommunikációs képesség, önálló munkavégzésre való képesség;
  • Rugalmasság, megbízhatóság, lojalitás;
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (legalább B2 szint szóban és írásban);
  • Előírt vasútszakmai vizsgák megszerzése belépést követően.

Előnyt jelent

  • Vasútszakmai végzettség vagy tapasztalat;
  • Excel VBA ismeretek;
  • Német nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Alapbér megegyezés szerint;
  • SZÉP kártya juttatása (belépést követő évtől);
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén 4%-os tagdíj-kiegészítés;
  • Munkáltatói egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás;
  • Vasúti utazási igazolvány biztosítása;
  • Vállalati országbérlet biztosítása;
  • Külföldön töltött kiküldetési napok esetén euróban fizetett napidíj.

Foglalkoztatás:

  • Teljes munkaidő, éves munkaidőkeret. Telephely: 1097 Budapest, Péceli u. 2.

Céginformáció

MÁV Központi Felépítményvizsgáló Kft.

munkatársat keres azonnali belépéssel

Vállalatunk Magyarországon és Közép-Európa országaiban mérővonatokkal és kézi mérőeszközökkel a vasúti vágányok rendszeres műszaki ellenőrzését végzi. A diagnosztikai rendszerek helyszíni üzemeltetéséhez, a keletkezett adatok irodai feldolgozásához, elemzéséhez, valamint a különféle fejlesztési feladatokban való közreműködéshez keresünk munkatársat. A munka éves munkaidőkeretben, részben a mérőszemélyzet tagjaként a mérővonaton, részben irodában végzendő.