DevOps /Cloud Engineer

  • Cég neve

    ShiwaForce.com Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 17-19.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

A ShiwaForce.com Zrt.

(kód: SF2403/DEVOPS)
munkakörbe munkatársat keres

A Shiwaforce újonnan induló, nemzetközi projektekre fókuszáló “DevOps Natives” részlegének célja, hogy az évtizedek alatt felhalmozott DevOps szakértelmünket megosszuk Európával is!
Téged keresünk, ha szeretnél cloud-dal és konténerizációval foglalkozni, és nemzetközi projektekben részt venni.

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Közreműködés saját és nagyvállalati magas rendelkezésre állású IT rendszerek kialakításában
    és üzemeltetésében
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • CI/CD folyamatok kialakítása és felügyelete
  • Cloud eszközök használata, konfigurálása
  • Docker, Kubernetes vagy OpenShift technológiák használata
  • nginx, Apache, Tomcat webszerverek és webalkalmazások (Node.JS, Java) üzemeltetése
  • Adatbázisok üzemeltetése és konfigurációja (MySQL, MSSQL, PostgreSQL, Elasticsearch,
    Redis)

Elvárások:

  • Legalább 2 éves felhő/virtualizációs üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Konténerizációs és/vagy felhő alapú technológiák gyakorlati ismerete
  • CI/CD eszközök ismerete: Bamboo / GitLab / GitHub vagy Jenkins
  • Linux shell és shell script parancsok ismerete
  • Agilis, problémamegoldó attitűd
  • Folyamatokban való gondolkodás
  • Nyitottság és vágy a modern technológiák megismerése iránt
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Azure / Google Cloud / AWS technológiákban szerzett tanúsítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai belső tréningek, workshopok havi rendszerességgel
  • Képzési és konferencia támogatás (Éves idő és költségkeret)
  • Egyéni karriertervezés
  • Soft skill belsős tréningek, hogy ne csak technológiákban fejlődjünk
  • Őszi hackaton versenyek értékes nyereményekkel
  • AYCM és sportolási lehetőségek valamint kosár és foci csapat
  • Belső podcast (DevTales), amelyben akár te is részt vehetsz
  • Angol nyelvi képzések (Online, heti rendszerességgel közép és felsőfokon is)
  • Szakmai könyvtár és Kindle hozzáférés
  • Könnyen megközelíthető iroda, biciklitárolóval
  • Havi közösségi események, de semmi sem kötelező
  • Heti 3 nap iroda és 2 nap HO lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni.

A ShiwaForce. com Zrt.-ről
A ShiwaForce. com a nagyvállalati hatékonyság agilis nagyköveteként saját fejlesztésű vállalati szoftver termékekkel, egyedi IT fejlesztési projektekkel, role leasinggel, agilis transzformációs tanácsadással és oktatással segít partnereinek igazi digitális, jövőálló vállalattá válni.
A ShiwaForce. com Zrt. az innovatív online megoldások hazai piacának gyorsan növekvő, 150 fős, startup szellemiségű technológiai vállalata. Online és mobil szolgáltatásokat épít vagy alakít át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a folyamatosan változó digitális környezet elvárásainak megfelelően. Hazai és nemzetközi ügyfelei között olyan vezető nagyvállalatok és szervezetek szerepelnek, mint az OTP, Magyar Telekom, T-Systems, 4iG, Telenor, MKB, K&H, Erste, Budapest Bank, vagy a Magyar Nemzeti Bank. Vezető terméke az immár 8. generációs Shiwa tartalomkezelő rendszer, mely a nagyvállalatokat segíti online potenciáljuk növelésében és akár milliós ügyfélbázisuk hatékony elérésében.
A HRBest versenyében a ShiwaForce. com Zrt. elnyerte a “Futureproof Organizations” kategória fődíját és egyedüli magyar vállalatként a Bloomberg Grow Forum is a leginnovatívabb megoldások közé sorolta egy saját fejlesztésű termékét valamint a Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeit.