Designer gyakornok – Diákmunka, Home office

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 3 500 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Feladatod lesz a digitális anyagok széles skálájának tervezése és előállítása, beleértve a weboldal grafikáit, a közösségi médiatartalmakat, az e-mail marketing sablonokat és a promóciós anyagokat.
  • Teendőid közé fog tartozni a megragadó animációk és videótartalmak készítése különböző platformokra, támogatva marketing- és reklámtevékenységeket.
  • Bekapcsolódsz a marketingcsapattal és a vezérigazgatóval való szoros együttműködésbe a tervezési megoldások koncepciójának kidolgozása és megvalósítása érdekében.
  • Számítanak rád az új ötletek kitalálásában és megvalósításában.

Elvárások

  • Rendelkezz nappali tagozatos tervezőgrafikus, képalkotó vagy visual designer hallgatói jogviszonnyal
  • Ha esetleg passzív féléven vagy, de még nem töltötted be a 25. életéved, szintén jelentkezhetsz
  • Fontos, hogy jártas legyél az Adobe Creative Suite, különösen az After Effects, a Photoshop és a Figma használatában, valamint naprakész ismereteid legyenek iparági trendekkel, eszközökkel és technológiákkal kapcsolatban, hogy márkánk a tervezési innováció élvonalában maradjon
  • Szükséged lesz magabiztos felsőfokú angol nyelvtudásodra

Előnyt jelent

  • Ha ismered a Webflowt
  • Erős portfólióval rendelkezel, amely bemutatja grafikai tervezési és mozgóképes grafikai készségeidet

Amit kínálunk

  • 25 év alatt bruttó = nettó
  • Rugalmas munkaidő, remote munkavégzés
  • Lehetőség a szerepkörben való előrelépésre és teljes munkaidős foglalkoztatásra a diploma megszerzése után

Céginformáció

Partnerünk egy úttörő londoni székhelyű, teljesen remote SaaS startup, amely a legmodernebb AI chatbot technológiával forradalmasítja az online kereskedelmet.
Egy autonóm AI ügyfélszolgálati asszisztensen dolgoznak, amely képes automatizálni a legtöbb olyan munkát, amely egy online bolt működtetésével jár. Az ügyfélszolgálattól az értékesítésig és a menedzsmentig, az asszisztens azért készül, hogy segítsen az online vállalkozásoknak növekedni.
Dinamikus, gyors tempójú csapatként operálnak és szeretnék bővíteni csapatukat egy kreatív, motivált Designer gyakornokkal. Ez a pozíció egy páratlan lehetőséget biztosít egy fiatal tervezőnek arra, hogy létrehozzon új dolgokat és részese legyen egy új technológia megépítésének. Ezzel felbecsülhetetlen mennyiségű tapasztalatot szerezve a világ leggyorsabban fejlődő iparágában.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat, illetve online portfóliódat! A portfólió nélküli jelentkezéseket nem tudjuk figyelembe venni.

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!