Department manager-részlegvezető(RESERVED - Duna Pláza, Corvin Pláza - Bp

  • Cég neve

    LPP Hungary Kft. - RESERVED

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 178.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

DEPARTMENT MANAGER-RÉSZLEGVEZETŐ(RESERVED - Duna Pláza, Corvin Pláza - Bp

Az LPP vállalata a ruhaipar vitathatatlan vezetője Lengyelországban. Márkáink a RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO és SINSAY vásárlók millióihoz jutnak el világszerte.

Az LPP csapata több, mint 25 000 kivételesen tehetséges munkavállalóból áll, akik motiváltak és elkötelezettek. Mindennapjainkat a szenvedély vezérli – ez a szenvedély késztet minket arra, hogy új kihívásokat keressünk, és arra törekedjünk, hogy a világ legjobb ruházati vállalatává váljunk.

RESERVED üzleteinkben egy új pozíció nyílik, amely keretén belül lehetőséged nyílik szakmai ismereteid bővítésére, és kereskedelmi, illetve vezetői tapasztalataid kamatoztatására!
Ha késznek érzed magad a egy új kihívásra várjuk jelentkezésedet!

Mik lennének a feladataid?

  • Legfontosabb számunkra, hogy az „értékesítési csapatodat” vezesd, motiváld, képezd, segítsd
  • Az üzleti terveknek megfelelően a kereskedelmi egység gyors befuttatása, az értékesítési eredmények maximalizálása, majd fenntartása
  • Magas szintű ügyfélközpontúság megvalósítása
  • Új munkavállalók betanítása és fejlesztése
  • Adminisztratív feladatok (beosztások /rendelések/ statisztikák /elszámolások készítése, nyitással és zárással kapcsolatos teendők, kassza kezelése)

Téged keresünk,ha:

Téged keresünk, ha:

  • Szereted a divatot, az embereket, a pörgést, és mindig keresed a fejlesztési lehetőségeket
  • Rendelkezel minimum 1-2 év tapasztalat egy kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióban
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Elemeztél már sales riportokat, és képes vagy a szükséges következtetések levonására
  • Visual merchandising tevékenységben jártas vagy, és naprakészen követed a fashion trendeket.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Kiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód tulajdonosa vagy
  • Példa értékű teherbírással, rugalmassággal rendelkezel

Mit tudunk ajánlani?

Lehetőségeink:

  • Jó hangulatú, összetartó, fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést nyújtunk számodra
  • Üzlet teljesítése után bónuszt biztosítunk
  • Helyi tömegközlekedési bérletet szolgáltatunk, vagy üzemanyag költség támogatást adunk
  • Támogatjuk a hétvégi hazautazásodat
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Szakmai képzések, rendszeres tréningek várnak Rád
  • Vásárlási kedvezményben részesülsz az összes márkánkhoz
  • Munkaruha keretet kapsz minden szezonban
  • Teret, és önállóságot adunk, ahol megmutathatod kreativitásod és megvalósíthatod ötleteidet

Küldd el nekünk a magyar nyelvű önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!