Demand planner

  • Cég neve

    Maspex Olympos Kft.

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest, Fehérvári út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Ismerősen csengenek a következő népszerű termékek: Apenta, Topjoy, Kubu, Nestea, Olympos…valamint Bols, Royal, Żubrówka, Hendrick's, Grant's?
Szeretnéd proaktivitásod és a kiváló problémamegoldó képességed kamatoztatni egy vidám, céltudatos csapatban és a Excel a kisujjadban van?
Ha igen, akkor csatlakozz a népszerű termékei portfólióját bővítő Maspex Olympos Kft-hez DEMAND PLANNER pozícióba!

  • Demand Planner Manager-ünk munkájának támogatásával részese leszel Magyarország egyik legmeghatározóbb nemzetközi és magyar márkákkal foglalkozó FMCG vállalatának pörgős életének.
  • Körültekintő és alapos munkavégzésednek köszönhetően kristálygömb nélkül is előrelátod a népszerű termékeinkre várható vevői keresletet és ennek megfelelően vonsz le következtetéseket és támogatod a tervezésüket. :)
  • Továbbá, ha szeretsz egyeztetni is, akkor még egy remek hírünk van. Mert nálunk a munkaköri leírásodban is benne lesz a társosztályokkal való napi kapcsolattartás. Itt ne csak a magyar értékesítési, marketing és logisztikai csapatra gondolj, hanem a lengyel gyártástervezési és logisztikai teamre is.
  • Precizitásod segít a lényeges adminisztrációs feladatok gördülékeny elvégzésében, legyen szó akár riport készítéséről, adatbázis karbantartásáról, mutatószámok méréséről és kiértékeléséről, vagy a beérkezések ütemezéséről.
  • Számítunk rád abban is, hogy az árukészletek folyamatos monitorozásával termékeink elérhetősége mindig biztos lesz és a készlethiányok továbbra is a minimum szinten vagy még az alatt lesznek. :)
  • Szeretjük a fejlődést, ezért örömmel fogadjuk újító és eredményorientált ötleteidet a piaci trendek és a költségtényezők figyelembevételével. Szóval csak nyugodtan rukkolj elő az ötleteiddel!

Elvárások

  • Ha van már releváns szakmai tapasztalatod Demand Planner pozícióban.
  • Ha fontos számodra a tervezés, szervezés és pontos, céltudatos vagy, mert ezt az eredményeid is tükrözni fogják, és nem mellesleg a mi összetartó csapatunk is ilyen. :)
  • Nélkülözhetetlen, hogy az Excellel jó barátságban legyél. Nyugi, nem várunk makrókat és scenario elemzést, viszont riportok és egyszerűbb diagrammok magabiztos elkészítése megkönnyítik majd a napi munkád.

Amit kínálunk

  • Mert olyan menő termékek nagykövete lehetsz, amiket nem kell külön bemutatni, mert mindenki ismeri és szereti.
  • Napi szinten használhatod angol nyelvtudásod lengyel kollégáinkkal
  • Szép és modern irodánk a XI. kerületben a Fehérvári úton található. Az Etele úttól 4 perc, míg a 4-es metró Újbuda- központ megállójától csupán 13 perc sétára vagyunk.
  • Heti egy nap Home office lehetőséget is igénybe tudsz venni, és azokon a napokon megspórolhatod a bejárási időt.
  • Munkaidőben rugalmasak vagyunk. Ami fontos nekünk, hogy a teendők elvégzésében számíthassunk rád, és időben végezz a bevállalt feladatokkal.
  • Éves szinten közel nettó negyedmilliós SZÉP-kártyás juttatással is számolhatsz, ami nagyon jól jön bevásárlás vagy egy utazás kapcsán is.
  • Munka mellett figyelünk a feltöltődésre és a közös élményszerzésekre is. Csak néhány példa: rendszeres csapatépítő programok, névnapi köszöntések, balatoni bicikli túra, karácsonyi buli, családi nap, Mikulás parti …soroljam még? :)
  • A vezetőd, Patri, 22 éve a csapatunk fontos tagja. Demand Planner Managerként hatalmas szakmai tapasztalattal rendelkezik, mindig egyértelműen elmondja a célokat, és ha bármikor elakadnál, akkor nyugodtan kérdezhetsz tőle, minden esetben segíteni fog. Szereti, ha gördülékenyen mennek a folyamatok és nagyra értékeli a szorgalmat és megbízhatóságot.
  • A kollégákról is sok jót tudnék írni, de egyszerűbb, ha eljössz hozzánk egy beszélgetésre, ahol személyesen is megismerkedhetsz velünk. Elöljáróban annyit, hogy egy összetartó, vidám, segítőkész csapat vagyunk, akik már nagyon várnak téged!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

A jelentkezem gombra kattintva önéletrajz csatolásával.