Délelőtti csomagrendezés - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XVIII.

  • Fizetés

    Bruttó 2 400 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A FedEx Magyarország egyik piacvezető logisztikai cége. A 18. kerületi modern logisztikai központjában történik a küldemények precíz kezelése, rendszerezése. Folyamatosan bővülő csapatukba várják a lelkes diákok jelentkezését, csatlakozz Te is a csapathoz!

Főbb feladatok, munkák

  • csomagok felcímkézése, pakolása
  • szkennelés
  • szortírozási folyamatokban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony

Amit kínálunk

  • bruttó 2400 Ft/óra diákbér
  • amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2400 Ft lesz
  • hetente készülő új beosztás, órarendedhez igazítva
  • jó hangulatú, fiatal csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • Munkaidő
  • hétfőtől péntekig, heti min. 2, de akár 5 alkalmat is vállalhatsz
  • reggeli munkavégzés: hétfő: 5:45-10:15, keddtől péntekig: 6:45-11:15 között végezhető diákmunka
  • heti min. 9 óra vállalása
  • legalább 6 hónapig tartó munkavégzés vállalása
  • A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren dolgozhatsz, ahova a Nyugatiból vonattal kb. 20 perc alatt eljuthatsz. Ha a Nyugati nem esik útba, akkor Zugló és Kőbánya-Kispest állomásokon szintén felszállhatsz a reptérre tartó vonatra. A budapesti BKK bérleted érvényes erre a távolságra!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor