DeLaval szervizszerelő (Hódmezővásárhely-Orosháza)

  • Cég neve

    'AXIÁL' Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád-Csanád megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Az AXIÁL Kft. az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági- és építőipari gépek forgalmazójaként bajai székhellyel az ország 19 pontján tevékenykedik. A mai, modern mezőgazdasági gépek a technológia csúcsát képviselik.
A leendő kollégának egy új beruházás során feladata lesz a fejéstechnológiai terén meghatározó gépek, a DeLaval fejéstechnológiai gépek beszerelése, beüzemelése, majd a későbbiekben szervizelése, karbantartása és javítása. Emellett orosházi és békéscsabai szervizműhelyeinkben mezőgazdasági gépek szerelésében is számítunk rá. Erre a feladatra keresünk
SZERVIZSZERELŐ munkatársat
hódmezővásárhelyi telephelyünkre.

Feladatok:

  • a területéhez tartozó fejéstechnológiai gépek szervizelése és javítása
  • új technológiai egységek beépítése
  • a munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
  • munka dokumentálása e-munkalapon

Elvárásaink:

  • fejéstechnológus, mezőgazdasági gépész vagy gépjármű mechatronikai technikus végzettségű
  • állattartó telepen szerzett karbantartói gyakorlatot
  • B-kategóriás jogosítványa van
  • fontos a rugalmasság és mobilitás, ugyanis alkalmanként a békéscsabai vagy orosházi telephelyeken kell segédkeznie
  • hajlandóságot mutat a fejéstechnológiai berendezésekhez javításához szükséges tudás elsajátítására

Előnyt jelent:

  • fejéstechnológiai gépek és ipari hűtőberendezésekkel kapcsolatos ismeretekkel rendelkezik, elsősorban szervizelés, javítás és karbantartás terén
  • tapasztalatot szerzett mezőgazdasági gépek javításában
  • általános hálózati vagy jármű villamossági végzettség

Amit kínálunk:

  • korszerű, átlagon felül felszerelt szervizautó
  • magas minőségű munkaruházat és védőfelszerelés
  • modern kommunikációs eszközök, melyek segítik a hatékony munkavégzést
  • Cafeteria, étkezési támogatás, dolgozói kedvezmények
  • céges rendezvények
  • teljes körű betanítás
  • folyamatos mérnöki támogatás a háttérből
  • szakmai fejlődés: oktatások, továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Kérjük a jelentkezem gombra kattintva csatolja rövid szakmai önéletrajzát! Köszönjük!