Reklámdekorációs munkatárs

  • Cég neve

    Nagy PR Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Benczúr Gyula tér 4.

  • Fizetés

    Bruttó 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Széles formátumú, digitális nyomtatás, plotter vágás
  • Nyomtatáshoz használt szoftver használata
  • Nyomtatásból keletkezett anyagok feldolgozása (szélezése, kiszedése, vágása, hajtogatása, kasírozása, laminálása)
  • Nyomtatások előkészítése, beütemezése
  • Betanulási idő után önálló munkavégzés
  • Tekercses alapanyagok mozgatása, előkészítése, gépbe betöltése

Elvárások

  • Kiemelkedő pontosság és precizitás!
  • Számítógépes ismeretek (alapszíntű angol nyelven is)
  • Ha mind csapatban, mind önállóan tudsz dolgozni
  • Vevő- és megoldásorientált szemléletmód
  • A feladatkör iránti érdeklődés

Előnyt jelent

  • Nyomdai, reklámdekorációs tapasztalat
  • Nyomdai szoftverekben tapasztalat (SAI, VersaWorks, EFI Fiery, Adobe programok, Corel Draw)
  • Megbízhatóság, Terhelhetőség
  • Regisztrált álláskereső

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, év végi bónusz
  • Modern munkakörnyezet, jó csapat
  • Nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • Kiváló megközelíthetőségű iroda Nyíregyháza belvárosában, a kulturális negyedben
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk több mint két évtizede foglalkozik arculati megjelenések tervezésével, gyártásával és kivitelezésével. Az általunk készített termékek segítenek egyéni vállalkozók, mikro, kis- középvállalatok és nagy vállalatok marketing megjelenésében.

A "Jelentkezem" gombra kattintása után kérjük mellékelje önéletrajzát