Dekor-előkészítő munkatárs

  • Cég neve

    MKM ÜVEG DESIGN STÚDIÓ Kft

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 47.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

- a síküvegek dekorációs munkáinak előkészítése,
- üvegek utólagos fóliázása, maszkoló fóliák plotteres vágása stb
- Vektoros ábrák, grafikák készítése, szerkesztése
- üvegek homokszórása
- nagyrészt üzemi területen történő munkavégzés

Elvárások

  • Corel Draw vektoros grafikai programok elméleti és gyakorlati ismerete
  • Microsoft (Windows és Office) programok felhasználói szintű ismerete
  • Fizikai erő az üvegek mozgatásához
  • Nagyfokú terhelhetőség, precizitás (szoros határidők)
  • Megbízhatóság, képesség az önálló munkavégzésre

Előnyt jelent

nyomdaipari- vagy homokszórásban és felületkezelésben való jártasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes teljesítményarányos juttatás
  • Cafeteria
  • Önálló, változatos, egyműszakos munkakör
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Céginformáció

Cégünk az MKM Üveg Design Stúdió Kft. 2010-ben alakult Budapesten és mára a magyar üvegipar meghatározó szereplőjévé vált. Bővülő csapatunkba keressük dekor-előkészítő pozícióba rátermett kollégánkat.