Daruzási műszaki előkészítő

  • Cég neve

    DUNAGÉP ZRt.

  • Munkavégzés helye

    2400 Dunaújváros

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Terület bejárások végzése, igény esetén operatív igazgatóval és/vagy műszaki igazgatóval, üzemeltetési mérnökkel, egyeztetés a munka műszaki megvalósíthatóságáról
  • Megrendelő vezetőjével történő egyeztetések személyes, ill. elektronikus formában
  • Kimenő ajánlatok előkészítése, engedélyeztetése, rendszerezése, irattárazása, operatív igazgatóval történő véglegesítése
  • Igény szerint műszaki irányítás a munkaterületen és a Dunagép ZRt. munkavédelmi szabályainak betartása és betartatása a darukezelőkkel
  • Igény szerint Emelési terv ismertetése, oktatása helyszínen, ellenőrzése
  • Piackutatás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Precíz, igényes és alapos munkavégzés
  • Csapatmunkára való készség és igény
  • Nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó és szervező készség
  • Új ismeretekre való nyitottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 5 éves tapasztalat

Előnyt jelent

  • Műszaki beállítottság
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Logisztikai képzettség, illetve pár éves tapasztalat

Jelentkezés: magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal.