Darukezelő

  • Cég neve

    HUMONT Kft

  • Munkavégzés helye

    2132 Göd

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Alapanyag, félkész termékek mozgatása az üzemcsarnokon belül, állandó délelőttös, vagy állandó délutános műszakrendben.

Elvárások

  • Darukezelői vizsga (híddaru, forgódaru)
  • Minimum szakmunkás végzettség/bizonyítvány
  • Jó fizikai erőnlét, monotonitás tűrés

Előnyt jelent

  • Darukezelésben szerzett tapasztalat
  • Elsősorban gödi, vagy Göd környéki lakóhely

Amit kínálunk

  • Mozgóbér
  • Bejárás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Támogató csapat
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Céginformáció

A Humont Kft. több mint 25 éves ipari múlttal rendelkező, stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely acélszerkezetek és erőművi kazánok gyártásával foglalkozik.

Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni, küldje el önéletrajzát és bizonyítványai másolatát a „Jelentkezem” gombra kattintva!