Cybersecurity szakértő

  • Cég neve

    DPD Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 33.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MS OFFICE WORD POWERPOINT
  • Módszertan és szoftverek

    • Excel
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

A kiscsomag-szállítás szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként országos lefedettséggel rendelkezünk. Kiemelkedően innovatív hátterünkkel, modern technológiánkkal nap mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink címzettjei elégedetten kapják meg a csomagjukat. Munkáltatóként fontos számunkra a társadalmi felelősségvállalás!

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • A DPD Hungary Kft. kiberbiztonságával kapcsolatos üzemeltetési, tervezési és dokumentációs követelményeinek az elvégzése,
  • Az informatikai rendszereink, fejlesztéseink biztonsági kockázatainak azonosítása, és kezelésének támogatása, valamint az előírt biztonsági követelmények technológiai szintű meghatározása,
  • Informatikai fejlesztések során a kontroll követelmények alkalmazásának nyomon követése és támogatása,
  • Információbiztonsági infrastruktúra-fejlesztések támogatása,
  • Hibák és biztonsági események azonosítása és elemzése, közvetlen és közvetett kiváltó tényezők azonosítása,
  • Részvétel műszaki specifikáció tárgyalásában és hatósági engedélyezési feladatokban,
  • Problémák, hiányosságok feltárása, megoldási javaslatok előkészítése, és meglévő javaslatok projekt alapú lebonyolítása.

Mit kapsz ezért cserébe?

  • Az alapbéren felül Cafeteriát már az első naptól kezdődően,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást,
  • Balesetbiztosítást és magán egészségbiztosítást,
  • Éves eredmény alapú bónuszt,
  • Betanítást egy támogató és együttműködő környezetben,
  • Képzési és szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Heti 1-2 nap home office lehetőséget,
  • Hétfőtől-péntekig tartó, rugalmas munkarendet,
  • Kényelmes, modern irodai munkakörnyezetet a XIII. kerületi Dózsa György úti metrómegállónál.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • Legalább 2-3 éves informatikai vagy információbiztonsági szakterületen szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • Műszaki, mérnöki, informatikai vagy üzleti területen szerzett felsőfokú végzettséged van,
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban (munkavégzéshez elengedhetetlenül szükséges),
  • Önállóan is precíz és következetes a munkavégzésed,
  • Megoldáskereső, gyakorlatias attitűd jellemez,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel,
  • MS Office eszközök (Word, Excel, PowerPoint) alapos ismerete.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

Kiberbiztonságban szerzett tapasztalat vagy annak a részletes ismerete.