Cybersecurity Governance Officer

  • Cég neve

    Richter Gedeon Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • SECURITY IT BIZTONSÁG
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Helló, Cybersecurity Governance Officer! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

Cybersecurity Governance Officerként!

Feladatok, melyekben számítunk Rád

  • AIT Biztonsági szabályzatok készítése, rendszeres felülvizsgálata
  • Új vagy már meglévő, AIT és üzleti rendszerekhez a biztonsági ajánlások megfogalmazása
  • Biztonsági oktatási anyagok és tesztek készítése, az oktatások végrehajtásának felügyelete
  • Email biztonsághoz kapcsolódó folyamatok kialakítása, karbantartása, működtetése
  • Biztonsági kockázatkezelési karbantartása, kockázatelemzésekben való aktív részvétel és rendszeres riportolása
  • Külső kiberbiztonsági veszélyek folyamatos követése, Richter érintettség esetén az elhárítási lépések meghatározása az AIT és szükség esetén az érintett üzleti területekkel közösen
  • AIT security eseményekhez, incidensekhez kapcsolódó security jelentések, elemzések és beszámolók készítése
  • AIT biztonsági auditok támogatása
  • A Richter üzleti területek és az AIT társszervezetek támogatása szakmai kérdésekben
  • Kapcsolattartás külsős szervezetekkel hatósági megkeresések, ellenőrzések során
  • Kapcsolattartás szerződött külső támogató partnerekkel a területet érintő témákban
  • Jogszabályi változások követése és hatásainak vizsgálata

A pozíció sikeres betöltéséhez szükséges végzettség és tapasztalatok

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • IT biztonság területén, közepes vagy nagyvállalati környezetben szerzett, minimum 2-3 éves releváns tapasztalat
  • IT biztonsági módszertanok, ajánlások ismerete
  • Informatikai biztonsági eszközök, technológiák és védelmi megoldások ismerete
  • Kockázatkezelésben és audit vizsgálatokban szerzett tapasztalatok
  • Üzletmenet-folytonossági (BCP) és katasztrófaelhárítási (DRP) tevékenységekben szerzett tapasztalat
  • ISO270xx szabványok alapos ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előnyt jelent

  • Üzemviteli IT technológiák ismerete
  • ISA95 ismerete
  • GxP ismeret
  • Gyógyszeripari tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés

  • Eredményorientáltság

  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!