Cyber Security Architect

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • SECURITY IT BIZTONSÁG
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

Főbb feladatok, munkák

  • Nagyvállalati és ipari IT rendszerek biztonsági követelményeinek kidolgozása és nyomon követése a rendszerek teljes életciklusa során IT biztonsági architect szerepkörben;
  • IT biztonsági rendszerek fejlesztésének kezdeményezése, tervezése és a bevezetés koordinálása;
  • IT biztonsági folyamatok tervezésében való aktív részvétel;
  • Az infrastruktúra és hálózatok biztonságának elemzése és értékelése.
  • Védelmi intézkedések tervezése és implementálása a rendszerek védelme érdekében.
  • Jogszabályi követelményekből, sztenderdekből, törvényi előírásokból eredő IT biztonsági elvárások képviselete,
  • Az IT biztonság képviselete fejlesztési, rekonstrukciós és egyéb célú projektekben,
  • Különböző hardver és szoftver megoldások véleményezése IT biztonsági szempontból,
  • A MAVIR képviselete nemzetközi IT biztonsági munkacsoportokban, aktív részvétel nemzetközi IT biztonsági projektekben.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettséged vagy szakirányú végzettséged van,
  • Legalább 4-6 éves IT biztonsági tapasztalattal rendelkezel nagyvállalati környezetben,
  • Aktív az angol nyelvtudásod,
  • Megbízható vagy és önállóan is tudod végezni a munkád,
  • Precíz és elkötelezett vagy a munkád iránt,
  • Udvarias, ügyfélorientált szemlélettel rendelkezel és szeretsz tanulni, fejlődni,
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmóddal, jó problémamegoldó és szervezőkészséggel rendelkezel,
  • Jó kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készséged van,
  • Rugalmas vagy és szeretsz csapatban dolgozni,
  • Nyitott vagy az új védelmi megoldások, technológiák megismerésében és alkalmazásában.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Több éves mély tapasztalat kiberbiztonsági eszközök és technológiák terén
  • IT biztonsági tervezésben nagyvállalati szinten szerzett több éves tapasztalat,
  • OT rendszerekkel kapcsolatos ismeretek,
  • Felhő és/vagy konténerizált környezetek biztonsági megoldásainak ismerete,
  • Releváns IT/OT biztonsági vizsgák, minősítések,
  • Esetenként kiküldetések vállalása (negyedévente néhány nap, Európán belül).

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely:Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy stabil és kiszámítható helyen
  • Rugalmasság:Rugalmas munkarend, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a családodra is.
  • Képzés és fejlődés:Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is.
  • Teljesítmény és innováció:A kimagasló teljesítmény díjjazzuk, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés nálunk.
  • Juttatás és egészség:A kimagasló juttatási rendszerünk 13. havi fizetéssel, cafeteriával, magán-és egészségpénztárral valamint Medicover egészségbiztosítással gondoskodik arról, hogy a kimagasló alapbéren felüli juttatások is vonzóak legyenek.
  • Sport és szabadidő:Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság