Customer support specialist

  • Cég neve

    CCI Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Dávid Ferenc utca 2a.

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Responsibilities

Izgalmas lehetőség figyelem! Csatlakozz a Coral Club dinamikus csapatához ügyféltámogató munkatársként.
Elkötelezettek vagyunk az egészség támogatása iránt prémium termékeink révén. Légy együttműködő közösségünk része, ahol az innováció összefonódik az ügyfelek jólétére való törekvéssel. Jelentkezz most, és indulj el egy jutalmazó úton velünk!

Munkaköri feladatok:
- Ügyfeleinktől érkező hívások, e-mailek és üzeneteket kezelése, megválaszolása
- Online webáruházunk támogatása telefonon és e-mailen keresztül a rendelés állapotát illetően,  szállítási  idő, termék információ, árak, elérhetőség, stb. információinak nyújtása
- Barátságos légkör biztosítása a színvonalas gondoskodás és törődés mellett - aktív figyelem és megoldás központú hozzáállása az ügyfelek kiszolgálásában
- Rendelés felvételében közreműködés, fizetés adminisztrálása
- Pénz- és árúkészlet felelős kezelése
- Vásárlói aktivitás és elégedettség növelése
- Ügyfelek érdeklődésének nyomon követése, támogatása
- Ügyféladatbázis kezelése, frissítése
- Termékeink és szolgáltatásaink alapos ismerete
-  Minőségi, mennyiségi szabványok betartása
- Kiváló vásárlói élmény nyújtása online és személyesen egyaránt

Requirements

Követelmények:
- Befejezett középiskolai tanulmányok (érettségi)
- Kiváló kommunikációs és prezentációs készség (írásban és szóban)
- Kiváló számítógépkezelési ismeretek (Word, Excel kezelése)
- Empatikus, udvarias, kezdeményező személyiség
- Ügyfélkezelésben jártasság
- Magabiztos magyar és angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készségek, csapatszellem és ügyfélközpontú attitűd

Nice-to-have

- orosz nyelvtudás
- korábbi munkatapasztalat Call centerben
- üzleti értékesítésben szerzett tapasztalat

What we offer

Juttatások:
- irodai munkavégzés (Budapest)
- Hétfőtől péntekig tartó kötött munkarend, hétvége nélkül
- Teljes munkaidős határozatlan idejű szerződés

Company info

A cég rövid leírása
Nemzetközi vállalkozás, Coral Club International, Toronto (Kanada)

Missziónk: Hidratáljuk a világot!

A jó közérzet fenntartása a fő célunk. Ezt azáltal próbáljuk elérni, hogy együtt dolgozunk az iparáguk vezető szakembereivel a világ minden tájáról, hogy egészségmegőrzésre törekvő emberek számára legjobb minőségű és innovatív termékeket hozzunk létre.

Minden termékünk a természet legjobb összetevőinek és a legújabb technológiáknak az eredménye. Az összes termékünk számos biztonsági teszten megy keresztül, mielőtt az ügyfelekhez eljutna.